Aktualności

Czy suchy lód jest suchy???

0
Mobilne warsztaty

28 kwietnia ponad 180 uczniów naszej szkoły wzięło udział w mobilnych warsztatach zorganizowanych przez Centrum Innowacyjnej Edukacji. Dzieci z pięciu klas eksperymentowały z suchym lodem a trzy pozostałe klasy tworzyły własna czekoladę.
Podczas zajęć dzieci dowiedziały się co to jest suchy lód, jaka temperatura jest potrzebna do uzyskania suchego lodu oraz bawiły się podczas licznych eksperymentów i pokazów. Można było pospacerować z pianą na głowie albo napić się dymiących napojów.Grupa tworząca własne czekolady, wzięła udział w degustacji pitnych czekolad oraz  dowiedziała się, co to jest czekolada i skąd pochodzi. Zapach czekolady unosił w się w całym budynku. Bardzo długi fotoreportaż 🙂

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

“Czesał czyżyk czarny koczek, czyszcząc w koczku każdy loczek.(…)”

Poprzedni artykuł

Uwaga, KONKURS!

Następny artykuł