Aktualności

Jak Nie Czytam, Jak Czytam

0
Akcja czytanie

Akcja czytanie10 czerwca o godzinie 10:00 nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Uczniowie i nauczyciele zostali poproszeni o przyniesienie swoich “czytadeł” a zapominalscy odwiedzili bibliotekę szkolną, gdzie każdy znalazł odpowiednią lekturę.

Mimo wszechobecnej technologii gimnazjaliści zainteresowali się akcją i sięgnęli po papierowe woluminy. Chętni mogli podczas lekcji oraz w bibliotece pochwalić się czytaną książką i przeczytać jej fragment klasie lub zgromadzonym w czytelni uczniom. Naszym zdaniem takie akcje powinny odbywać się częściej, ponieważ książka uczy niezależnie od pokolenia…

Julia Michalak, Weronika Jankowiak

zdj. Monika Kowalska

Akcja czytanie Akcja czytanie Akcja czytanie Akcja czytanie

Więcej zdjęć

 

 

  

Sen o Warszawie

Poprzedni artykuł

Jak To Na Gimbalu Było…

Następny artykuł