Aktualności

Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki

0
Lekturki spod chmurki

Uczniowie klasy 1a i 1b wykonali pierwsze zadania z I modułu projektu „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki”. W ramach projektu uczniowie zapoznali się z filmem promującym, a następnie stworzyli chmurkę Tosię, która obserwuje ich czytelnicze zmagania. Naszą pierwszą lekturą była “Nela i tajemnice świata” – przygody małej Neli Reporterki, która przemierzając cały świat dzieli się z wiernymi czytelnikami swoimi przeżyciami i ciekawostkami. Pierwszaki opowiedziały i zilustrowały ulubione przygody. Uczniowie uzupełnili metryczkę lekturki oraz z wielką kreatywnością przedstawili portret głównej bohaterki Neli, a następnie wyruszyli z nią w podróż po kartach lekturki. Przygody Neli podsumowaliśmy quizem, który dzieci rozwiązywały w dwóch drużynach. To dopiero początek naszych przygód z chmurką Tosią. FOTKI

Marta Kotasińska, Katarzyna Śrama

Tropikalna wycieczka klasy 1c

Poprzedni artykuł

Wielkie gratulacje dla naszych uczniów!

Następny artykuł