Aktualności

Najwięcej nagród znów dla Wronek…

0
Nagrodzone

Nagrodzone

…tak swoją wypowiedź rozpoczął Starosta Powiatowy 24 października br. w Szamotułach. Tegoroczny konkurs ekologiczny odbywał się pod hasłem ” Najpiękniejsze Krajobrazy Powiatu Szamotulskiego”. Uczniowie naszej szkoły ponownie zaskoczyli organizatorów kreatywnością. Wyszukiwanie wyjątkowej urody zakątków to wyjątkowa gratka dla miłośników

fotografii przyrodniczej. Prace młodzieży zachwyciły Wydział Ochrony Środowiska w Starostwie Powiatowym w Szamotułach. Wśród ogromnej ilości zdjęć, Oli Kaczmarek z klasy III C przyznano II miejsce, Julita Cudaszewska z klasy III B otrzymała wyróżnienie i Dominika Kulupa z klasy III D także otrzymała wyróżnienie. Podczas uroczystej gali Starosta Powiatowy wręczył nagrody laureatom. Aleksandra Kaczmarek otrzymała “wypasiony” tablet. Warto brać udział w konkursach?  Gratulujemy laureatom.  Zdjęcia

Beata Pyzik


Dla tych, którzy odeszli

Poprzedni artykuł

Wizyta u strażaków

Następny artykuł