Aktualności

Dobre Maniery… na Mikołajki

0
Mikołajki z dobrymi manierami

Mikołajki z dobrymi manierami9 grudnia, w mikołajkowej atmosferze podsumowaliśmy IV edycję Miesiąca Dobrych Manier, który przebiegał pod hasłem ,,Dobre maniery łamią bariery”. Uczniowie kl. I – III przez cały listopad wykonywali różne zadania, które przypominały im wagę i znaczenie dobrego wychowania w życiu szkolnym i nie tylko.

Klasy walczyły również o tytuł “Klasy z klasą” czyli najbardziej taktownej, zdyscyplinowanej i sympatycznej. Uczniowie oceniani byli przez nauczycieli uczących w 5 kategoriach. Rywalizację wygrała klasa III d, która z rąk Pani Dyrektor otrzymała nagrodę w wysokości 100 zł. Ponadto każda klasa wytypowała swoich mistrzów dobrego wychowania, którzy stanęli w szranki o tytuł Króla i Królowej Dobrych Manier 2016r. Na scenie bawiło się 16 kandydatów, którzy w trakcie wykonywania zadań wykazali się nie tylko znajomością zasad savoir-vivru, ale też błyskotliwością oraz poczuciem humoru. Zmagania mistrzów zakończyły się zwycięstwem Darii Ptak kl. z Ic, oraz Mikołaja Kozy z kl. IIIa i to oni założyli korony Króla i Królowej A.D. 2016. Wszyscy uczestnicy i zwycięzcy zadań konkursowych otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Tego dnia wspaniały Mikołaj nie zapomniał również o każdym uczniu naszego gimnazjum, którego obdarował smakowitą czekoladą. Było dużo muzyki i radości. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie apelu, a szczególnie przedstawicielom klas If, Ic, Ia, i IIIa. 

w im.organizatorów apelu – Maria Kęsy

zdj. Monika Kowalska

Mikołajki z dobrymi manierami Mikołajki z dobrymi manierami Mikołajki z dobrymi manierami Mikołajki z dobrymi manierami

FOTOREPORTAŻ

 

Pomóż Zwierzętom Przetrwać Zimę!

Poprzedni artykuł

Z Wizytą w Przedszkolu…

Następny artykuł