Aktualności

Dobrze Być Dobrem

0
Franciszkańska Paczka

Franciszkańska Paczka

Papież Franciszek zachęca nas do praktykowania uczynków miłosierdzia i otwartości serca na potrzebujących, szczególnie teraz, w okresie Wielkiego Postu. W odpowiedzi na ten apel Bracia Mniejsi Franciszkanie zorganizowali wyjątkową akcję „Franciszkańska Paczka Miłości”,

do której z radością i zaangażowaniem przyłączyli się wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami. Każda klasa przygotowała 1 paczkę dla konkretnego dziecka, łącznie przekazaliśmy potrzebującym dzieciom 16 paczek. Pamiętajmy, warto pomagać!

Marta Fryś, klasa IIIe

Franciszkańska Paczka Franciszkańska Paczka Franciszkańska Paczka Franciszkańska Paczka
Franciszkańska Paczka Franciszkańska Paczka Franciszkańska Paczka  

 

Nagroda Dla Asi

Poprzedni artykuł

Wybieramy Samorząd Uczniowski

Następny artykuł