Aktualności

Dopalacze Kradną Życie…

0
Spotkanie profilaktyczne

Spotkanie profilaktyczneW piątek  15 kwietnia 2016 r., realizując jedno z zadań wynikających ze szkolnego programu profilaktyki, gościliśmy w szkole przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach st. post. Filipa Paciurę, który zapoznał uczniów klas I i II z problemami wynikającymi z kontaktów z dopalaczami.

Dzięki ciekawej prezentacji, prostej, przystępnej dla młodzieży formie przekazu, prowadzący wzbudził wśród słuchaczy duże zainteresowanie tematem. Istotnym walorem przeprowadzonego spotkania było odwoływanie się do rzeczywistych zdarzeń z udziałem młodzieży i omówienie ich skutków. Uczniowie po raz kolejny mieli okazję do zweryfikowania swojej wiedzy nt niebezpiecznych, zagrażających życiu substancji chemicznych oraz ich wpływu na młody organizm. Dziękujemy Panu Paciurze za przyjęcie naszego zaproszenia i przeprowadzenie ciekawego wykładu.

Maria Kęsy, fot. Monika Kowalska

Spotkanie profilaktyczne Spotkanie profilaktyczne Spotkanie profilaktyczne Spotkanie profilaktyczne

Finał Projektu “Doświadczenia przyrodnicze”

Poprzedni artykuł

Trwają Egzaminy! Trzymamy Kciuki!

Następny artykuł