Aktualności

Uwaga ! Duchy na Polnej!!!

0
Bajkowe spotkania

Oczywiście, jeżeli w Szkole Podstawowej Nr 3 na Polnej we Wronkach pojawiają się duchy, to tylko przyjazne. Dobre duszki odwiedziły naszą szkołę w związku z kolejną edycją “Popołudnia z bajkami”, które przygotował Samorząd Uczniowski dla klasy czwartej i piątej. Hitem spotkania okazał się pokaz magii w wykonaniu Tobiasza Wilka. Dzieci z zapartym tchem śledziły sztuczki, a byli też tacy, którzy sami spróbowali poczarować.

Gwoździem programu było poszukiwanie cukierkowych duchów, które ukryły się w różnych miejscach szkoły. Gdy wszystkie tajemnicze stwory zostały odnalezione, przyszedł czas na quiz wiedzy o bajkach. Niesamowity refleks i znajomość bajek sprawiły, że wszyscy uczniowie zgromadzili słodkie zapasy na seans filmowy.

Po takich emocjach przyjemnie było odpocząć podczas zabawnego filmu “Coco”.
Czy spotkanie podobało się dzieciom?
Niech odpowiedzią na to pytanie będzie inne pytanie, zadawane na koniec przez uczniów. “Czy będzie jeszcze popołudnie z bajkami”

Pewnie, że będzie. FOTOREPORTAŻ

Patrycja Wituska

Paniom: Karolinie Pospiesznej-Firlet, Katarzynie Śramie i Arlenie Stachowiak dziękuję za pomoc w przygotowaniu imprezy.
Spotkanie przygotował Samorząd Uczniowski w składzie: Dominika Kulupa, Oliwia Skrzypkowiak, Zuzanna Podgórska, Julia Śrama, Anna Pospieszna, Tobiasz Wilk, Zofia Dominiczak.

Metamorfoza biblioteki miejskiej

Poprzedni artykuł

Muzycznie i kolorowo…

Następny artykuł