Aktualności

Dzień Edukacji na Polnej

0
Dzień Edukacji na Polnej

14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Nauczyciela. Tego dnia odbyło się zaprzysiężenie nowego pocztu sztandarowego, w składzie: Laura Cebernik i Jagoda Rainka z klasy 7B oraz Bartosz Zając z klasy 7G. Podczas oficjalnych uroczystości swoją przysięgę składali też nowi członkowie Rady Samorządu Uczniowskiego, którzy zostali wybrani podczas ostatnich wyborów. Był to również ważny dzień dla naszych pierwszoklasistów, zostali oni oficjalnie przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr. 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach. Uroczystego pasowania dokonały Panie Dyrektor Dorota Babik oraz Monika Kowalska. FOTOREPORTAŻ

Od Uczniów – z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Poprzedni artykuł

Eco-run na Polnej

Następny artykuł