Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

0
dzien-edukacji-narodowej

dzien-edukacji-narodowejCoroczny Dzień Edukacji Narodowej przygotowała w tym roku klasa III a i III f. Zaproszeni zostali goście – emerytowani nauczyciele naszej szkoły i przewodniczący Rady Rodziców. W imieniu społeczności  szkolnej życzenia nauczycielom złożyli przedstawiciele Samorządu  Uczniowskiego.

Uroczyście pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę p. Stefanię Babczyńską.
W tym dniu odbywa się także tzw. Dzień Kota, czyli przyjęcie pierwszoklasistów w poczet uczniów naszego gimnazjum. W tym roku odbył się on pod hasłem „Wyobraźnia jest  od wiedzy” a uczniowie pierwszych klas rywalizowali w iście czarnoksięskich konkurencjach.
Jak widać na zdjęciach – wszyscy byli zadowoleni….

Turniej Halówki

Poprzedni artykuł

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Następny artykuł