Aktualności

Międzynarodowy Dzień Języków Obcych

0
dzien jezykow obcych 3

dzien jezykow obcych 3

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języków Obcych (26 września), wszyscy uczniowie Gimnazjum im. Zbigniewa Herbrta wzięli udział w bitwie na języki. Uczniowie naszej szkoły mieli do wykonania 10 zadań: 5 z nich wykonali grupowo podczas lekcji języka obcego,

pozostałe 5 zadań wykonywali reprezentanci klas. Zadania polegały na wykorzystaniu nabytych wiadomości o krajach europejskich i umiejętności językowych. Rywalizacja zostanie podsumowana 14 października. Klasa, która zdobędzie najwięcej punktów za wykonane zadania, będzie mogła sobie wybrać jeden dzień wolny od pytania.

Łukasz Woźny

dzien jezykow obcych 1 dzien jezykow obcych 2 dzien jezykow obcych 3 dzien jezykow obcych 4
dzien jezykow obcych 5 dzien jezykow obcych 6 dzien jezykow obcych 7  dzien jezykow obcych 8
dzien jezykow obcych 9 dzien jezykow obcych 10 dzien jezykow obcych 11 dzien jezykow obcych 12

I Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich o Wielkopolski Bat

Poprzedni artykuł

Uwaga! Uczniowie i Rodzice

Następny artykuł