Aktualności

Dzień Pszczoły w 1b i 1c

0
Dzień Pszczoły w SP3

22.05.2023 klasa 1b oraz 1c obchodziły Dzień Pszczoły. Z tej okazji, uczniów odwiedził pszczelarz, który przybliżył dzieciom życie pszczół oraz pracę pszczelarzy. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na temat życia tych pożytecznych owadów. Dowiedziały się m. in. jak długo żyje robotnica, a jak długo matka pszczela oraz jaką rolę pełni w ulu truteń, robotnica i królowa. Oprócz tego dzieci miały również okazję zobaczyć jak wygląda prawdziwy ul, niezbędny sprzęt potrzebny pszczelarzowi do pracy z pszczołami oraz miały możliwość przymierzyć strój pszczelarza. Na koniec zajęć odbyła się degustacja pysznego miodu prosto z pasieki. Fotorelacja

Anna Ratajczak

Trwają Egzaminy 2022/23! Trzymamy Kciuki!

Poprzedni artykuł

Ja kocham Mamę i Tatę nie tylko od święta

Następny artykuł