Aktualności

Dzień w Spódnicy A.D. 2017

0
Dzień "w spódnicy" 2017

Dzień "w spódnicy" 20177 marca, z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień w spódnicy. Wszyscy chętnie włączyli się do zabawy, chcąc zdobyć dodatkowe punkty rankingowe dla klasy. Niektórzy z panów prezentowali się bardzo efektownie w niecodziennych stylizacjach – śmiechu było co niemiara!

Dodatkowymi atrakcjami tego dnia była muzyka podczas przerw oraz zagadki, które dotyczyły sławnych kobiet. Nie obyło się także bez drobnych upominków – Samorząd Uczniowski częstował pysznymi ciasteczkami a Panie otrzymały piękne goździki. W piątek ciąg dalszy celebracji Dnia Kobiet – będziemy uczestniczyć w apelu z okazji tego święta.

FOTOREPORTAŻ

Anna Borowiak, zdj. Julia Naparty

Zbliża się Święto Liczby PI

Poprzedni artykuł

Opowiastki o Kobietach

Następny artykuł