Aktualności

Dzień Tańca i Muzyki na Polnej

0
Dzień Tańca i Muzyki

Dzisiaj na przerwach Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Tańca i Muzyki. Z tej okazji przerwy zostały wydłużone a chętni uczniowie naszej Szkoły mogli zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Był to dobry sposób na odreagowanie stresów z całego tygodnia (w tym egzaminów) i miłe rozpoczęcie weekendu. Dziękujemy wszystkim wspaniałym tancerzom oraz widowni, która aktywnie włączała się do zabawy! Podziękowania kierujemy również do naszych niezawodnych nagłośnieniowców- Sebastiana Świątka i Patryka Machaja oraz ich opiekuna – p. Łukasza Woźnego. Obszerna fotorelacja i film, nakręcony przez Stanisława Paczkowskiego.

Patrycja Wituska, Katarzyna Giersberg -Oleksiak, Anna Borowiak

 

Życzenia dla Mam – od 3b ❤️

Poprzedni artykuł

Warsztaty muzyczne

Następny artykuł