Aktualności

Dołącz Do Uśmiechniętych

0
dzien usmiechu 6

dzien usmiechu 6W piątek 2 października po raz trzeci obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Uśmiechu. Wszyscy, którzy tego dnia zadbali o żółte elementy swojego stroju (jak zwykle nasza młodzież wykazała się dużą kreatywnością) zwolnieni byli z pytania.

W czasie przerw grała muzyka, były tańce, odbył się konkurs ,,Zjadamy cytrynki bez kwaśnej minki”, można było rozśmieszyć innych dowcipem lub swoim śmiechem. Na tablicy ,,Dołącz do uśmiechniętych” można było zamieścić swoje lub klasowe uśmiechnięte zdjęcie. Do zabawy przystąpiła znaczna część radosnych gimnazjalistów, a tegorocznych ,,ponuraków” zapraszamy do zabawy za rok. Pamiętajcie, że śmiech stymuluje wydzielanie hormonów szczęścia!

Maria Kęsy

 

dzien usmiechu 1 dzien usmiechu 2 dzien usmiechu 3 dzien usmiechu 37

Więcej zdjęć

Dzień w Krawacie

Poprzedni artykuł

Próbny Alarm Przeciwpożarowy

Następny artykuł