Aktualności

Finał wojewódzki o Puchar Tymbarku⚽️

0
Turniej o Puchar Tymbarku

15.05 2024 r. dziewczęta z naszej szkoły brały udział w 24 edycji turnieju o Puchar Tymbarku. W finale wojewódzkim, w kategorii U12, na wrzesińskim stadionie Victorii do rywalizacji przystąpiły 23 drużyny dziewczynek. Walczyły o najwyższą stawkę, czyli o wyjazd na ogólnopolski finał do Warszawy.
Naszą szkołę reprezentowały: Maja Baranowska, Inga Woelk, Paulina Molińska, Amelia Woźna, Zofia Judek, Nikola BruczyńskaKonstancja Jóźwiak, Kornelia Jankowska, Klaudia Perz i Pola Gierak.
Nasze dziewczęta pokonały swoje przeciwniczki w fazie grupowej, tym samym wyszły z grupy i miały możliwość powalczyć w fazie pucharowej. Na tym etapie rozgrywek, zabrakło naprawdę niewiele punktów, aby przeszły dalej.
Jestem dumna z dziewczyn. Pokazały charakter, siłę do walki. Cieszyły się grą w piłkę nożną, a przede wszystkim były szczęśliwe, że doszły tak daleko. Była to wspaniała przygoda i wiele nowych doświadczeń. Dziewczęta nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa, zamierzają powalczyć w kolejnej edycji turnieju. Trzymam za nie mocno kciuki ❤️!!! A oto fotorelacja z FB

Martyna Hukisz

Czy zapiekanki muszą być nudne?🥪

Poprzedni artykuł

Szkolne rekolekcje

Następny artykuł