Aktualności

„Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Nauczyciela Pośle.”

0
Otrzęsiny klas pierwszych i Dzień Nauczyciela

Otrzęsiny klas pierwszych i Dzień NauczycielaTo motto przyświecało nam przez cały apel. 14 października to dla wielu zwyczajny dzień jesienny, jednakże 14 października to również Dzień Edukacji Narodowej.  Nie ma szkoły, w której nie odbywałyby się tego dnia uroczyste spotkania.

W naszej szkole to również moment przyjęcia do grona społeczności uczniowskiej pierwszoklasistów. “Najmłodsi” zostali powitani w “Szkolnym Raju” i przeszli chrzest bojowy.
Zadania, które mieli do wykonania wcale nie były proste. W końcu głowili się nad tym uczniowie klas IIIc, IIId i IIIf. Mamy nadzieję, że pierwszoklasiści bawili się dobrze i będą ten dzień mile wspominać. Trzecioklasiści zaprezentowali film ukazujący pasję, zafascynowanie i miłość nauczycieli do swojego zawodu W naszej szkole takich “belfrów” nie brakuje. 14 października to również dzień, w którym uczniowie przybywają do szkół z bukietami kwiatów. Członkowie Samorządu Uczniowskiego złożyli serdeczne życzenia dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły. Apel zakończyliśmy miłym akcentem – piosenką “Stand by me” wykonaną przez chór szkolny.

w im. organizatorów: Katarzyna Szablewska; zdj. Monika Kowalska

Otrzęsiny klas pierwszych i Dzień Nauczyciela Otrzęsiny klas pierwszych i Dzień Nauczyciela Otrzęsiny klas pierwszych i Dzień Nauczyciela Otrzęsiny klas pierwszych i Dzień Nauczyciela
Otrzęsiny klas pierwszych i Dzień Nauczyciela Otrzęsiny klas pierwszych i Dzień Nauczyciela Otrzęsiny klas pierwszych i Dzień Nauczyciela Otrzęsiny klas pierwszych i Dzień Nauczyciela

Więcej zdjęć 

 

 

I Wronieckie Dyktando

Poprzedni artykuł

I Wronieckie Dyktando

Następny artykuł