Aktualności

Gdzie Jest Worek Świętego Mikołaja?

0
Mikołaje z II C

Mikołaje z II CWe wtorek 6 grudnia 2016 roku uczniowie klasy II c wraz z wychowawczynią – Katarzyną Lutomską, udali się do przedszkola „Bajkowy Świat”. W ramach prezentu mikołajkowego młodzież przygotowała krótkie przedstawienie

pt. „Gdzie jest worek Świętego Mikołaja”. Przedszkolaki z uwagą obejrzały przedstawienie, a następnie przeszły do sal, w których odwiedzili je starsi koledzy i koleżanki. Młodzież rozdała dzieciom przygotowane przez Przedszkole prezenty oraz przygotowane przez siebie kolorowanki. Gimnazjaliści przez godzinę towarzyszyli młodszym kolegom i koleżankom w zabawach i zajęciach plastycznych. Uczniowie razem z dziećmi pokolorowali choinki i wykonali Mikołajka wg przygotowanych przez siebie szablonów. Wspólne zabawy tak spodobały się starszym i młodszym uczestnikom, że bardzo niechętnie się rozstawali. 

Dziękujemy Pani Dyrektor, nauczycielom oraz dzieciom z Przedszkola „ Bajkowy Świat” za zaproszenie i bardzo miłe przyjęcie.

Uczniowie klasy IIc z wychowawcą

Fotoreportaż – witryna przedszkola “Bajkowy Świat”

 

Drogi Uczniu! Wylosuj Anioła!

Poprzedni artykuł

Pomóż Zwierzętom Przetrwać Zimę!

Następny artykuł