Aktualności

Inauguracja Roku Szkolnego 2019/20

0
Inauguracja r.szk. 2019/20

2 września 2019 r. o godz. 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Powitalliśmy dziś nowych uczniów z czterech klas siódmych i dwóch klas pierwszych oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Tradycyjnie, odbył się uroczysty apel inaugurujący nowy rok szkolny, przygotowany przez uczniów z klasy VI S

pod kierunkiem opiekunek. Pani Dyrektor Dorota Babik  powitała nowych uczniów, przedstawiła nauczycieli i podała kalendarz pracy na r.szk. 2019/20. Póżniej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby porozmawiać o nowej szkole, poznać swoich wychowawców i plan na następne dni. Jutro zaś – do pracy!!!

FOTOREPORTAŻ

80-ta rocznica wybuchu drugiej wojny światowej (2)

Poprzedni artykuł

Drodzy Rodzice – ZEBRANIE!

Następny artykuł