Aktualności

IV Miejsce w Wielkopolsce w Futsalu

0
IV miejsce w Wielkopolsce w Futsalu

Drużyna z naszej szkoły odniosła historyczny sukces w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w rozgrywkach Futsalu. Droga do finałów była długa i kosztowała wiele wysiłku i zaangażowania, nasi chłopcy najpierw okazali się najlepsi na etapie powiatowym, później rejonowym.
Wielki finał został rozegrany w Ślesinie. Turniej rozgrywany w dwóch grupach, nasza drużyna występowała w grupie B. Na trzy mecze grupowe wygraliśmy dwa co dało nam awans do półfinału, gdzie ulegliśmy Szkole Podstawowej z Leszna. Mecz o III miejsce to walka ze zmęczeniem i wieloma trudnościami. Przegrywamy ten mecz, mimo że prowadziliśmy przez większość meczu 1:0. Kończymy turniej na IV miejscu.
Wielkie brawa należą się naszym Reprezentantom za zaangażowanie, poświęcony czas i wiarę do samego końca.
Klasyfikacja końcowa:

 1. SP 18 Kalisz
 2. SP 7 Leszno
 3. ZSP Ślesin
 4. SP 3 Wronki
 5. SP Kotlin
 6. SP United SMS Ślesin
 7. SP 28 Poznań
 8. SP 2 Trzcianka

Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3 we Wronkach:

 1. Ksawery Drożyński
 2. Oskar Baranowski
 3. Tobiasz Maciejewski
 4. Piotr Stańko
 5. Antoni Wilk
 6. Cyprian Skrzypczak
 7. Jan Hibner
 8. Jan Hagno
 9. Hubert Przybył
 10. Tomasz Konieczny

Kilka zdjęć z turnieju oraz szczegółowe wyniki

Fabian Myszkowski

Konkurs recytatorski

Poprzedni artykuł

Pamiętamy!!!

Następny artykuł