Aktualności

Obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej

0
DEN 2021

14 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, potocznie zwana Dniem Nauczyciela. Aby uczcić to święto uczniowie z klasy 3b przygotowali krótki program artystyczny. Tradycyjnie podczas apelu zaprzysiężono nowych członków Samorządu Uczniowskiego. Tego dnia miało miejsce także bardzo ważne wydarzenie – pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów naszej szkoły. Zanim nastąpiła podniosła chwila pasowania, uczniowie wykazali się umiejętnościami artystycznymi i zaśpiewali piosenkę „Pierwszaczek”. Następnie każde dziecko zostało przyjęte przez panią dyrektor Monikę Kowalską do grona braci uczniowskiej, poprzez symboliczne dotknięcie wielką kredką. A oto FOTORELACJA z obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Filmy – poniżej…

Małgorzata Merecka
Zdjęcia i filmy: Amelia Kaniewska, Alicja Wituska
montaż: Bogna Kmita

Serdeczne życzenia

Poprzedni artykuł

Tropikalna wycieczka klasy 1c

Następny artykuł