Aktualności

Jeszcze raz – Jump Arena

0
Skaczemy

Skaczemy 16 lutego 2017 r. uczniowie z klas II A i I F naszej szkoły udali się na wycieczkę do Jump Arena w Poznaniu. Skakanie jest świetną rozrywką, wyzwala morze endorfin i pozwala się nieco poruszać. Najważniejsze jednak, że można się świetnie bawić razem.

Po rozgrzewce pod okiem instruktora zaczęło się skakanie na trampolinach – na dziesiątki sposobów: w górę, przeskokami na inne trampoliny czy do odbicia na ściance. Na ścieżkach akrobatycznych można było ćwiczyć fikołki, gwiazdy i salta a na boiskach do kosza – wsady z wybiciem z trampoliny. Najwięcej frajdy sprawiły młodzieży baseny z gąbkami. Ze stania albo rozbiegu wybijali się na trampolinie i spadali  w mięciuchne gąbki. Zabawa trwała godzinę i trudno było się zmobilizować do wyjścia z trampolinowej sali. 

 

W Dniu Świętego Walentego…

Poprzedni artykuł

Z Ostatniej Chwili….

Następny artykuł