Aktualności

HEJT STOP!

0
Happening- STOP HEJT

„To tylko taka zabawa, sposób na zabicie nudy”, „To był żart, przecież wszyscy się śmiali”, „Nie wiedziałam, że ktoś wykorzysta to przeciwko mnie”, „Bez przesady! Jakie znów przestępstwo! To nic takiego!”, „Nie miałem pojęcia, że skończy się to tak tragicznie”, „Nie wiem jak sobie z tym poradzić”, „Nie wiem, kto może mi pomóc”…..
W naszej szkole cyberprzemocy mówimy stanowczo „NIE”.
Niestety stale dochodzi do internetowego hejtu, który dotyka naszych bliskich lub bezpośrednio nas samych. Zdarza się także, że sami stajemy się stalkerami, trollami lub hejterami. Naszą reakcją na narastający problem było zorganizowanie happeningu w ramach cyklu profilaktyki. Wspólnie z panią Katarzyną Giersberg- Oleksiak przygotowaliśmy akcję, mająca na celu uświadomienie na czym polega ten problem i jakie może mieć konsekwencje zarówno dla ofiary jak i sprawcy. Mamy nadzieję, że z tym jakże ważnym przekazem trafiliśmy do sumienia wszystkich uczniów. Fotki z happeningu

Uczniowie z klasy 8a

Wodny konkurs

Poprzedni artykuł

Spotkanie z przedstawicielami Policji

Następny artykuł