Aktualności

Kodowanie ze Scotiem

0
Kodowanie ze Scotiem

Podczas zajęć przeprowadzonych przez starsze koleżanki – Oliwię i Zuzannę (z  Technikum Obsługi Turystycznej), uczniowie klasy 1b – w formule gry komputerowej zdobywali wiedzę z zakresu kodowania i uczyli się podstawowych pojęć programistycznych. Dziewczyny jako przyszłe animatorki wolnego czasu przedstawiły dzieciom ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu np. w deszczowe wakacyjne dni. Dziękujemy!
Gra Scottie Go!, którą otrzymaliśmy w ramach programu Laboratoria Przyszłości, to nie tylko nauka kodowania ale również nauka logicznego myślenia, kreatywności, podejmowania decyzji, myślenia matematycznego i problemowego.  Kilka zdjęć

Julia Spychała, Bogna Kmita 

Otwarta scena podczas Dni Wronek

Poprzedni artykuł

Konkurs “Spelling bee”

Następny artykuł