Aktualności

Kolędujmy wszyscy wraz…

0
Kolędujemy - 2017

Kolędujemy - 201722 grudnia 2017 r. rozpoczęliśmy świateczne kolędowanie. W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną społeczność naszej szkoły spotkała się, by uczcić nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Udekorowane odświętnie klasy stały się miejscem kameralnych, wzruszających, ale i radosnych spotkań wigilijnych, które przebiegały we wzajemnej życzliwośc i atmosferze pojednania.

Uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami, aby przy wspólnym stole podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Zwieńczeniem zaś całodziennej uroczystości było przedstawienie biblijnej historii narodzenia Jezusa w formie jasełek. Dzięki naszym młodym artystom przenieśliśmy się do Betlejem i na polską wieś, gdzie od zawsze pojawiali się kolędnicy. Tę ciepłą, świąteczną atmosferę wzbogacił koncert kolęd i pastorałek. 

Jasełka przygotowali uczniowie niemal wszystkich klas naszej szkoly pod kierunkiem p. Katarzyny Śramy i p. Katarzyny Szablewskiej, koncert zaś zaśpiewały uczennice z klasy IV S i II A,D,F gimnazjum, którymi opiekowały się p. Monika Kowalska i p. Bogusława Kmita.

Wesołych ŚWIĄT!!!

tekst, zdjęcia, filmy – Kowalska&Kmita

Fotoreportaż – TUTAJ

Śpiewamy kolędy!

Poprzedni artykuł

Sukces Szkolnych Ratowników Przedmedycznych!

Następny artykuł