Aktualności

Z ekologią na Ty

0
warsztaty - Amica

W minionym tygodniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w prezentacji i warsztatach ekologicznych przygotowanych przez firmę Amica S.A.
Ciekawa prezentacja przypomniała jakie są zasady segregowania odpadów. Usłyszeliśmy także kilka ciekawostek na temat recyklingu. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące informacji zawartych w prezentacji, a za dobra odpowiedź otrzymywali łakocie od ogromnego pluszowego kota. Podczas spotkania zostały ogłoszone wyniki konkursu “EKO AGD” organizowanego przez firmę. Główne nagrody otrzymały klasy 3b oraz 5b, natomiast wyróżnienia otrzymały klasy 2c i 1b.Po ogłoszeniu wyników konkursu dzieci wzięły udział w eko zabawach, podczas których utrwaliły zdobytą wiedzę. Dodatkową atrakcją były warsztaty plastyczne. Z surowców wtórnych- rolek po papierze, zużytych kartonów i gazet powstały eko-kotki. Zobaczcie sami ile frajdy było tego dnia! Serdeczne podziękowania dla Amica ❤️❤️❤️ Fotoreportaż

Natalia Kaszkowiak- Colombo i wychowawcy

Igor przedstawia – renifer

Poprzedni artykuł

Igor przedstawia – Mikołaj

Następny artykuł