Aktualności

Konkurs Wiedzy o Patronie

0
Konkurs Wiedzy o Patronie 2016

Konkurs Wiedzy o Patronie 2016 22 listopada 2016 r. w auli odbył się konkurs wiedzy o patronie naszej szkoły, Zbigniewie Herbercie. Trzyosobowe zespoły z klas drugich i trzecich zmierzyły się z pytaniami z zakresu życia i twórczości poety oraz z pytaniami dotyczącymi interpretacji wybranych utworów.

Poziom trudności okazał się wysoki. Wszystkie drużyny odpowiadały na trzy pytania z wylosowanego zestawu oraz na trzy pytania dowolnie wybrane z trzech kategorii: za 3, za 2 i za 1 punkt. Bezkonkurencyjny okazał się zespół z klasy II b w składzie: Julita Kubiś, Zofia Kujawa i Alicja Kaczmarek. Drugie miejsce zajęła drużyna z klasy II a w składzie: Wiktoria Hojan, Hanna Tomczak i Faustyna Goździk – Rakowska. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna klasy III d, którą tworzyły: Julia Szulczyk, Wiktoria Jasiewicz i Joanna Szablewska. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy.

Katarzyna Lutomska

Konkurs Wiedzy o Patronie 2016  Konkurs Wiedzy o Patronie 2016  Konkurs Wiedzy o Patronie 2016  Konkurs Wiedzy o Patronie 2016

 

 


Bądź Życzliwy!

Poprzedni artykuł

Skaczemy, czyli Jump Arena…

Następny artykuł