Aktualności

Konkursy Biologiczno-Chemiczne z Elementami Ekologii

0
ko9

ko9

Dnia 20 maja 2014 roku wraz z panią Pyzik uczestniliśmy w XXI Konkursie Wiedzy Ekologicznej PCK. Składał się on z trzech etapów: indywidualnego testu ekologicznego, zadań w terenie oraz testu, który pisaliśmy całą naszą grupą.

Zmagaliśmy się z mutualizmem, konwalią majową oraz wydrą z Drawieńskiego Parku Narodowego. Stoczyliśmy również walkę z tamtejszymi komarami. Panowała miła atmosfera, a gospodarze ugościli nas poczęstunkiem. W oczekiwaniu na wyniki spędzaliśmy czas na świeżym powietrzu ciesząc się promieniami majowego słońca i wdychając zapach kwitnących kwiatów. Udało nam się zająć II miejsce.

W konkursie uczestniczyli: Łukasz Wiliński II b, Manuela Kropaczewska III f i Oliwia Kotasińska III a.

Dzień później odbył się XIII KONKURS BIOLOGICZNO-CHEMICZNY Z ELEMENTAMI EKOLOGII w Liceum Ogólnokształcącym im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie. Nasi uczniowie również tutaj popisali się wiedzą z zakresu biologii i chemii. Agata Gromadzińska z klasy III a zdobyła I miejsce, Mateusz Naparty z klasy III a zajął III miejsce, natomiast Manuela Kropaczewska z klasy III f zajęła VI miejsce. 

Oliwia Kotasińska, Mateusz Naparty

ko1 ko2  ko5 ko4
ko10  ko8  1  2

Nagroda Weroniki Stachowiak

Poprzedni artykuł

Apel z Okazji Dnia Ziemi i Wręczenie Nagród

Następny artykuł