Aktualności

Carpe Diem – Chwytaj dzień

0
Zakończenie roku 2018

Nadszedł czas pożegnania. 22 czerwca 2018 r. przedostatni rocznik gimnazjalistów opuścił mury naszej szkoły. Na uroczystość przybyli Rodzice i zaproszeni goście, by wraz z uczniami świętować ukończenie ważnego etapu edukacji.

Podczas zakończenia roku nie zabrakło podziękowań i łez wzruszenia a wyróżniający się uczniowie odebrali nagrody i wpisali się do Złotej Księgi Absolwentów. Pożegnano też odchodzącą na emeryturę Panią Dyrektor Jolantę Michalak oraz Panie: Marię Kęsy, Marietę Mikołajczak.

Koniec roku szkolnego 2017/2018 świętowali także pozostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta. Ci, którzy wyróżnili się wysoką średnią odebrali świadectwa z “czerwonym paskiem” z rąk Pani Dyrektor. Pozostali – po części artystycznej udali się do swoich klas, by od wychowawców odebrać po swoje cenzurki i z wielką radością rozpocząć upragnione WAKACJE!

Fotoreportaż

;

The Oskar goes to…

Poprzedni artykuł

Nasze osiągnięcia

Następny artykuł