Aktualności

Mali ogrodnicy z Polnej

0
Mali ogrodnicy

Były już domki dla owadów, sadzenie drzewa i kule dla ptaków. Teraz przyszedł czas na zielnik! Uczniowie klasy 1 a zakasali rękawy i wzięli sprawy w swoje ręce. Dzięki zaangażowaniu rodziców i energii najmłodszych uczniów powstał piękny kwiatowo-ziołowy zakątek. Dbałość o otoczenie i systematyczna opieka nad roślinami przyczyniły się do zadziwiająco szybkich efektów. Kiełkujące fasolki, bazylia, astry, nasturcje i kwiaty polne pomału zaczynają cieszyć nasze oczy. Teraz możemy na żywo obserwować etapy rozwoju roślin. Szczególnie cieszy nas widok kiełkującej akacji, którą późną jesienią posadziliśmy wspólnymi siłami. Jeśli chcielibyście nas odwiedzić i skorzystać z uroków zielonego zakątka serdecznie zapraszamy. Filmik o naszej pracy – FB

Sabina Jasińska

WYLOSUJ ANIOŁA

Poprzedni artykuł

Dzień Kosmosu w 1b

Następny artykuł