Aktualności

Mikołaj nominowany do Nagrody Frankiewicza!

0
Mikołak Koza - nominacja do Nagrody Frankiewicza

Mikołak Koza - nominacja do Nagrody Frankiewicza

Miło nam poinformować, że uczeń Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta – Mikołaj Koza z klasy III a – znalazł się wśród 10 młodych Wielkopolan, nominowanych do Nagrody im. Macieja Frankiewicza. Nagroda ta przyznawana jest młodym osobom,

 które swoją aktywnością udowadniają, że także dzisiaj ważne są wartości patriotyczne. W ten sposób fundatorzy nagrody chcą docenić młodch ludzi, którzy aktywnie działają społecznie, pomagają, zarażają swoją pasją innych, są odpowiedzialni za swoje decyzje. (cyt. Głos Wielkopolski). Mikołaj jest bardzo aktywny w pracy na rzecz naszej szkoły i społeczności lokalnej. Nie ma apelu (zwłaszcza patriotycznego) bez Mikołaja: deklamuje, śpiewa, tańczy, gra na pianinie. Uczestniczy także w każdych uroczystościach gminnych, reprezentując nasze gimnazjum w Poczcie Kwiatowym. Jest laureatem konkursów dotyczących żołnierzy wyklętych, interesuje się historią i wiedzą i społeczeństwie. Cieszymy się z nominacji Mikołaja i trzymamy za niego kciuki.

Więcej o Nagrodzie Frankiewicza….

zdj. Julia Naparty

Prezentacje Projektów Edukacyjnych

Poprzedni artykuł

Cogito Ergo Sum…

Następny artykuł