Aktualności

Mikołajkowy Savoir-Vivre

0
Mikołajkowy savoir vivre

Mikołajkowy savoir vivreDzisiaj, 4 grudnia, wesołym apelem podsumowaliśmy III edycję Miesiąca Dobrych Manier. Rozpoczęliśmy krótkim, pouczającym przedstawieniem nt zachowania się uczniów w szkole w wykonaniu uczniów kl. III d. 

Następnie klasowi mistrzowie dobrego zachowania stanęli w szranki o tytuł Króla i Królowej Dobrych Manier 2015r.  Na scenie bawiło się 17 kandydatów, którzy w trakcie wykonywania zadań wykazali się nie tylko znajomością zasad savoir-vivru, ale też błyskotliwością oraz poczuciem humoru. Zmagania mistrzów zakończyły się zwycięstwem Julii Stachowiak z kl. Ic, która została Królową 2015r., Królem Dobrych Manier został Kajetan Nowak z kl. IIIc.

W listopadzie klasy walczyły również o tytuł najbardziej taktownej, zdyscyplinowanej i sympatycznej. Uczniowie oceniani byli przez nauczycieli uczących w 5 kategoriach. Rywalizację wygrała klasa II d. Wszyscy zwycięzcy i uczestnicy zadań konkursowych otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Tego dnia wspaniały Mikołaj pomyślał o każdym uczniu naszego gimnazjum, i przygotował pyszne pierniki. Było dużo muzyki i radości. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie dzisiejszego apelu.

Maria Kęsy, zdj. Monika Kowalska

P.S. W przygotowaniu apelu współuczestniczyły: Maria Kęsy, Bogusława Kmita i Iwona Krzyżanek

 

Mikołajkowy savoir vivre Mikołajkowy savoir vivre Mikołajkowy savoir vivre Mikołajkowy savoir vivre
Mikołajkowy savoir vivre Mikołajkowy savoir vivre Mikołajkowy savoir vivre Mikołajkowy savoir vivre

Więcej zdjęć 


Coraz Bliżej Święta…

Poprzedni artykuł

Dla Takich Chwil Warto Żyć…

Następny artykuł