Aktualności

Mistrzostwa Gminy w minisiatkówce

0
Mistrzostwa Gminy w minisiatkówce

W czwartek 25 stycznia w naszej szkole odbył się turniej o Mistrzostwo gminy Wronki w minisiatkówce dziewcząt kl. VI i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci Szkolnego Związku Sportowego. W zawodach uczestniczyły dziewczęta z “jedynki”, “dwójki”  i reprezentantki naszej szkoły z kl. 6s i 5S przygotowane przez p. Piotra Ławniczaka. Turniej zakończył się (po kilkugodzinnych zmaganiach) zwycięstwem naszych siatkarek, które pewnie pokonały swoje rówieśniczki z SP 1 i SP 2. Wszystkie zespoły zostały nagrodzone pucharami, dyplomami i słodyczami wręczonymi przez p. dyrektor Monikę Kowalską. Dodatkowo nasz zespół i reprezentacja „dwójki” wywalczyły awans do zawodów powiatowych, które są zaplanowane w marcu w Szamotułach. Kilka fotek…

Leszek Biedziak

Jesteśmy Szkołą z Misją!

Poprzedni artykuł

“Gang Śmieciaków” na Polnej

Następny artykuł