Aktualności

Mistrzostwa Powiatu w Czwórkach Siatkarskich

0
Mistrzostwa Powiatu w Czwórkach Siatkarskich

14 lutego 2023 dwie nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu Szamotulskiego Szkół Podstawowych w czwórkach siatkarskich, które odbyły się w hali ,,Szamotulanka” w Szamotułach.
W zawodach zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców rywalizowały po 4 reprezentacje z Kaźmierza, Otorowa, Wronek i Szamotuł. Rozgrywki prowadzono systemem ,, każdy z każdym” a więc każdy zespół musiał rozegrać po trzy mecze.Nasze zawodniczki i zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując w obu kategoriach II miejsca a złoto oddali dopiero po zaciętej walce w ,, tie-breaku”
Dziewczęta wystąpiły w składzie: Maja Czura, Alicja Frankowska, Aleksandra Kałek, Wiktoria Kopka, Jagoda Nowak , Wiktoria Szymkowiak, Oliwia Mucha, Zuzanna Kozłowska, Gabriela Starzonek, Paulina Molińska
Zespół chłopców grał w składzie: Brajan Jeżyk, Jakub Kąkol, Wojciech Kubiak, Wojciech Łożyński, Marcin Obst, Zachariasz Szymkowiak, Aleksander Twardowski, Dawid Koza, Antoni Nowak, Dawid Szymaniak. Kilka zdjęć
Wielkie brawa i Gratulacje!

Lidia Kremer

Walentynki 2023

Poprzedni artykuł

Konkurs recytatorski

Następny artykuł