Aktualności

Na jarmarku świątecznym

0
Na świątecznym jarmarku
W mroźny czwartkowy poranek uczennice i uczniowie klasy 4A oraz 4B razem ze swoimi wychowawcami – p. Pawłem Bocianem oraz p. Patrycją Wituską i  goście z Samorządu Uczniowskiego spotkali się przy wronieckim dworcu, aby udać się do Poznania. Niestety, dzień zaczął się od opóźnienia pociągu, jednak szczęśliwie udało nam się dotrzeć do celu, którym był jarmark świąteczny.
Na miejscu czekały na nas warsztaty ze zdobienia bombek – każdy zrobił pięknego bałwana, który zawiśnie na domowych choinkach, a także spotkanie z Mikołajem, z którym każdy otrzymał pamiątkowe zdjęcie. Na stoiskach można było skosztować pysznych smakołyków – owoców w czekoladzie, wypić gorącą czekoladę na rozgrzanie, a najodważniejsi mogli skorzystać z weneckiej karuzeli lub zjechać z pontonowej zjeżdżalni! FOTORELACJA
Za opiekę dziękujemy paniom: Annie Kowalskiej, Beacie Garncarz oraz Beacie Ślimak.

Paweł Bocian

8a świątecznie…

Poprzedni artykuł

Świątecznie – od Samorządu Uczniowskiego

Następny artykuł