Aktualności

Nagroda Dla Marcina

0
Pudełko zwane wyobraźnią

Pudełko zwane wyobraźniąZakończyła się kolejna, XVI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU HERBERTOWSKIEGO, do której – w kategorii recytacji, plastycznej, muzycznej, fotograficznej i filmowej – jak co roku zaproszono uczestników z całej Polski. 

Zamierzeniem festiwalu jest popularyzowanie postaci i twórczości wybitnego polskiego poety – Zbigniewa Herberta. Tegoroczna XVI edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Herbertowskiego odbyła się pod hasłem: “Kultura antyczna w twórczości Zbigniewa Herberta”. Konkurs odbywał się w pięciu kategoriach: recytacji, plastycznej, fotograficznej, muzycznej oraz filmowej i skierowany był do uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych całej Polski.
Miło mi poinformować, że w kategorii filmowej laureatem został uczeń naszej szkoły – Marcin Nowakowski z kl. III d. Gratulacje!!!

Film “Pudełko zwane wyobraźnią” został nakręcony częściowo w 2014 r. na apel z okazji Święta Patrona, przygotowany przez ówczesne kl. I c i I d pod kierunkiem p. Moniki Kowalskiej i p. Bogny Kmity.

 

Trwają Egzaminy! Trzymamy Kciuki!

Poprzedni artykuł

Witaj Majowa Jutrzenko…

Następny artykuł