Aktualności

Świętujemy 11 Listopada

0
Święto Niepodległości 2019

Obchody Narodowego Święta Niepodległości odbyły się w naszej szkole w piątek 8 listopada 2019 r. Uroczysty apel z tej okazji rozpoczął się  wspólnym odśpiewaniem czterech zwrotek hymnu narodowego, w ramach akcji #SzkołaDoHymnu. W stworzonym przez nauczycieli i uczniów montażu słowno- muzyczno-tanecznym

pod tytułem „To jest moje miejsce, to jest mój kraj”, wiersze znanych polskich poetów przeplatały się z prozą, piosenkami i tańcem.  Mówiły o poczuciu tożsamości, o patriotyzmie wśród młodych ludzi uświadamiały znaczenia takich wartości, jak: historia, wolność, niepodległość i suwerenność.

FOTOREPORTAŻ

Apel przygotowli uczniowie z klas VIIIb, VIIIa, VIIa, VIIs i VIs pod kier. p.Lidii Kremer, Beaty Pyzik, Arleny Stachowiak. 

Bogna Kmita

zdjęcia: Paweł Bocian, kamera – Jakub Zielonka

#SzkołaDoHymnu

Poprzedni artykuł

Gminne Obchody Święta Niepodległości

Następny artykuł