Aktualności

Odwiedziny w SP3

0
Odwiedziny Przedszkolaków

Klasa 1a wspólnie z wychowawczynią zorganizowała spotkanie dla dzieci z Przedszkola nr 1 “Bajkowy Świat” we Wronkach. 8 kwietnia odwiedziła nas grupa „Kraina Myszki Miki” wraz z panią Magdaleną Frankiewicz. Już niedługo zerówkowicze zakończą swoją przedszkolną przygodę, więc starsi koledzy i koleżanki z Polnej postanowili, że pomogą im zapoznać się z wyzwaniami jakie czekają ich w nowym roku szkolnym. Podczas spotkania pierwszoklasiści sprawdzili, czy goście są gotowi na rozpoczęcie nauki w szkole. Wspólnie rozwiązywali zadania matematyczne wymagające kreatywności, a z pomocą chusty Klanza ćwiczyli znajomość języka angielskiego, a także sprawność fizyczną. Na zakończenie spotkania zwiedzili naszą szkołę, dowiedzieli się kim był Zbigniew Herbert i zobaczyli sztandar naszej szkoły.
Dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia we wrześniu!!! Zdjęcia na naszym FB

Natalia Kaszkowiak-Colombo

Psiaki na Polnej🦮

Poprzedni artykuł

Mistrzowie Powiatu w piłce nożnej- orlik ⚽️

Następny artykuł