Aktualności

Ostatnie Dni Roku Szkolnego

0
Pożegnanie Trzecich klas

Pożegnanie Trzecich klasW dniach 21-23 czerwca 2016 r. oprócz ostatnich już w tym roku szkolnym lekcji, odbywały się także inne atrakcyjne zajęcia. Kolejne dni to: Dzień Sportu Szkolnego, Festiwal Piosenki Obcojęzycznej i pożegnanie klas trzecich.

  • W środę, z okazji Dnia Sportu Szkolnego uczniowie drugich klas realizowali swój projekt edukacyjny. Odbyły się więc wszelkiego rodzaju zawody sportowe o tytuł najbardziej usportowionej klasy w gimnazjum.

Tutaj – zdjęcia z Dnia Sportu

  • 22 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się Festiwal Piosenki Obcojęzycznej, zorganizowany przez panią Annę Borowiak, panią Marcelinę Golińską oraz panią Małgorzatę Merecką. Utwory w języku angielskim oraz niemieckim zaprezentowali odważni uczniowie z różnych klas, zdobywając serca jury, a także publiczności. Decyzja była trudna, jednak pierwsze miejsce zdobył Norbert Szeląg, drugie Joanna Szablewska, a trzecie zajęła Sara Bartkowiak. Podczas występów mogliśmy bawić się przy muzyce oraz posłuchać wspaniałych utworów. Sądzę, że ten czas nie był czasem straconym, a wysiłek wykonawców, włożony w przygotowania nie poszedł na marne. 

 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

ZDJĘCIA! 

Adrianna Szablewska, kl. I D

  • 23 czerwca obchodziliśmy w szkole Urodziny Ojca Chrzestnego, czyli na wesoło pożegnaliśmy naszych trzecioklasistów. Wszystko odbyło się w konwencji “gangsterskiej” a konkurencje dla “rodzin mafijnych” z  klas trzecich nawiązywały do filmu “Ojciec Chrzestny”  Francisa Forda Coppoli. Na prezent dla Ojca Chrzestnego, każda z klas musiała przygotować krótki film gangsterski o swojej “Rodzinie”. Imprezę przygotowali uczniowie klas drugich naszego gimnazjum wraz z wychowawcami.

Zdjęcia z pożegnania

 zdj. Marcelina Golińska

Dzień sportowy 2016 Dzień sportowy 2016 Festiwal piosenki Pożegnanie trzecich klas

Jesteśmy z Was Dumni!

Poprzedni artykuł

Świadectwa Rozdane!

Następny artykuł