Aktualności

Pasowanie na Czytelnika

0
Pasowanie na Czytelnika

Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki. Zanim jednak uczniowie złożyli przyrzeczenie musieli wykazać się znajomością bajek i bajkowych postaci, z czym poradzili sobie doskonale! Następnie zapoznali się z księgozbiorem, papierowymi kartami czytelnika, regulaminem biblioteki oraz “prośbami” książki. Z  zaciekawieniem wysłuchały też opowieści kota Cukierka i Pandzi. Po takim wprowadzeniu – skupione i poważne – uroczyście przyrzekły, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości.
Ponadto każdy pierwszoklasista otrzymał książkowe opowiadanie pt. “Wnuczka antykwariusza”. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Fotorelacja

Marta Kotasińska – Gaj, Julia Spychała

Wiosna na Polnej

Poprzedni artykuł

Czy zapiekanki muszą być nudne?🥪

Następny artykuł