Aktualności

Pierwszaki dołączają do Klubu Kumpli

0
certyfikat 531x768
certyfikat 531x768

„Bądź kumplem, nie dokuczaj”, to tytuł akcji społecznej promującej koleżeńskie zachowania.

Jak wynika z badania SW Research przeprowadzonego na zlecenie Cartoon Network dokuczanie jest nadal bardzo realnym problemem wśród dzieci. Dlatego też aby zminimalizować w przyszłości ilość konfliktów i zachowań agresywnych uczniowie klasy 1 A poznawali swoje supermoce i możliwość wykorzystania ich w życiu codziennym. Stworzyli superbohaterów wyposażonych we własne moce, którzy czuwają nad życzliwą atmosferą w klasie, a także dowiedzieli się jak nie dać sobie dokuczać oraz poznali Kodeks Kumpla.

Wierzymy, że dla dzieci wyposażonych w wiedzę o sobie i możliwościach wpływania na innych, czas spędzony w szkole będzie nie tylko okazją do zdobywania wiedzy i umiejętności, ale będzie też czasem nawiązywania przyjaźni, otwartości i radości. Chcemy również by w murach szkolnych dzieciom towarzyszyło poczucie spełnienia i bycia wystarczająco dobrym.

Osoby zainteresowane kampanią zapraszamy na stronę internetową:

https://badzkumplem.cartoonnetwork.pl/

Kilka zdjęć z Klubu Kumpli

Członkowie „Klubu Kumpli” oraz Sabina Jasińska i Anna Kowalska

Brawo Paulina!

Poprzedni artykuł