Aktualności

Grudniowe wieczory z książką i owocem :)

0
Grudniowe wieczory z książką i ... owocem

Inspiracja skierowana jest do uczniów i nauczycieli naszej szkoły! Drodzy czytelnicy szkolnej biblioteki. W weekendy grudniowe zachęcam całą społeczność uczniowską oraz kadrę pedagogiczną do wzięcia udziału w czytelniczej i zdrowotnej akcji. Polega ona na 10- minutowym czytaniu w każdy dzień weekendu i spożyciu minimum jednego wybranego owocu. Uczniowie klas I, II, IV, którzy zechcą wziąć udział w konkursie, proszeni są o wykonanie karty czytania, na której narysują koszyk do owoców. Po 10-minutowej lekturze i zjedzeniu owocu, uczestnik rysuje go w koszyku, wpisując datę czytania. Rodzic na odwrocie wpisuje tytuł książki oraz potwierdza swoim podpisem czytanie i zdrowy posiłek. Do 6 stycznia należy pstryknąć zdjęcie karty na maila bibliotekaszkolna3@interia.pl Klasa, która odda najwięcej kart z wymalowanymi owocami otrzyma nagrodę niespodziankę 🙂

Uczniowie klas VI, VII, VIII oraz nauczyciele proszeni są o wykonanie inspirującego zdjęcia siebie, książek i owoców. Prace nadsyłamy do 6 stycznia ma meila bibliotekaszkolna3@interia.pl

Nagrody czekają :-).  ZACHĘCAM. NAPRAWDĘ WARTO!!!

Emilia Jęchorek (z inspiracji p. Julii Spychały)

Brzechwowe malowanki

Poprzedni artykuł

Przeżyj wodną przygodę z Wodnisią i Kroplikiem

Następny artykuł