Aktualności

Pożegnanie Katarzyny Herbert

0
Katarzyna Herbert we Wronkach Zjazd Herbertowskich Szkół 2009

Społeczność naszej szkoły z głębokim smutkiem przyjęła informację o śmierci Katarzyny Herbert, wdowy po Zbigniewie Herbercie.
Pani Katarzyna Herbert była wieloletnią strażniczką pamięci o Zbigniewie Herbercie, mecenaską kultury i opiekunką jego literackiego dziedzictwa. Jej nieoceniona praca na rzecz popularyzacji twórczości Poety przyczyniła się do zachowania i upowszechniania jego myśli oraz wartości, które są nam szczególnie bliskie.
Pani Katarzyna Herbert była honorowym gościem XI Zjazdu Klubu Herbertowskich Szkół, który organizowała nasza szkoła w dniach 24-25 września 2009 r.
Łączymy się w żalu z jej rodziną i bliskimi.

Na zdjęciu ze zjazdu: p. Katarzyna Herbert (w środku) oraz p. Jolanta Michalak (dyrektor Gimnazjum im Zbigniewa Herberta we Wronkach) i Bożena Gromadzka (dyrektor XCIX Liceum Ogólnokształcącego im Zbigniewa Herberta w Warszawie)

💖Love is in the Air…💖

Poprzedni artykuł

Mistrzostwa Gminy Wronki w piłce siatkowej chłopców

Następny artykuł