Aktualności

Pożegnanie Zimy Na Lodowisku

0
lodowisko 6

lodowisko 613 marca 2015 r. uczennice i uczniowie z klas II d i II c pożegnały zimę, spędzając popołudnie na lodowisku “Misiałek” w Tarnowie Podgórnym. Ich zmagania z jazdą na lodzie wyglądały różnie: jedni od razu  jeździli szybko jak panczeniści, a inni niestety początkowo  trzymali się bandy.

Pierwsze minuty na lodzie i tak były dla większości przypomnieniem jazdy na łyżwach. Wszyscy miło spędzili czas na tafli, świetnie bawiąc się i udoskonalając umiejętność jazdy. Nie obyło się też bez “wywrotek” i poobijanych kolan. Mimo tego zabawa była fantastyczna!!!

Boguslawa Kmita

 

lodowisko 1 lodowisko 2 lodowisko 7 lodowisko 5
lodowisko 9 lodowisko 11 lodowisko 10 lodowisko 12

Finał Turnieju „Jeden z Dziesięciu”.

Poprzedni artykuł

Kolorowe Powitanie Wiosny…

Następny artykuł