Aktualności

Poznajemy zawód dziennikarza

0
Spotkanie z dziennikarzami

Uczniowie klasy 1A i 1 B spotkali się z dziennikarzami Zuzanną Mikołajczak- Książek oraz Karolem Grajewskim. Na spotkaniu dzieci poznały  podstawowe zasady pracy dziennikarskiej oraz dowiedziały się, jak należy zachowywać  się podczas  przeprowadzania wywiadu. Duże zainteresowanie wzbudził u dzieci sprzęt przyniesiony przez naszych gości. Był to aparat fotograficzny, kamera oraz mikrofon.  Zaproszeni goście odpowiadali na zadawane pytania, a dzieci chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy dziennikarskiej. Na koniec spotkania uczniowie kolorowali pierwszą stronę gazety, a efekty swoich prac wysłali na adres redakcji „Moje Wronki”. FOTKI

Marta Kotasińka, Katarzyna Śrama

Uwaga! Wyniki konkursu językowego Recycling? It is clear!/Recycling? Na klar!

Poprzedni artykuł

Spotkanie z Gwiazdorem

Następny artykuł