Aktualności

„Prawo jest sztuką tego, co dobre i sprawiedliwe”

0
Spotkanie z sędzią

16 marca br. mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole sędziego i koordynatora Edukacji Prawnej Młodzieży w Sądzie Rejonowym w Szamotułach – Pana Kajetana Kosterkiewicza z wykładem na temat „Hejt, trolling i memy – o naruszeniu dóbr osobistych w Internecie z perspektywy prawa cywilnego i karnego”. Edukacja prawna to inicjatywa zmierzająca do poszerzenia wiedzy i świadomości prawnej młodzieży. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie klas ósmych.
Serdecznie dziękujemy panu sędziemu za poświęcony nam czas, wspaniała atmosferę ogrom wiedzy oraz ukazanie nam w przystępny i zrozumiały sposób tak skomplikowanych zagadnień prawnych. Krótka fotorelacja

Katarzyna Giersberg- Oleksiak

Nasz tajemniczy ogród

Poprzedni artykuł

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

Następny artykuł