Aktualności

Alarm!!!

0
Próbny alarm 2019

24 września 2019 r. ok godz. 10.00 długi dzwonek poderwał wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły na próbny alarm przeciwpożarowy. Na miejsce “pożaru” przybył zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej i przejął z rąk pani Dyrektor dowodzenie akcją gaśniczą.

Podczas ewakuacji sprawdzono umiejętność wychodzenia z sal oraz zachowanie się uczniów. Po raz pierwszy w szkole przećwiczyli alarmowe “manewry” uczniowie z klas pierwszych oraz oddziału przedszkolnego. I trzeba im przyznać spisali się na medal. Wzorowo opuścili swoje sale lekcyjne i parami udali się na miejsce zbiórki, tj. boisko przed budynkiem szkoły. Starsi uczniowie również dzielnie im dorównywali. Cel alarmu, czyli sprawdzenie procedur ewakuacji, został osiągnięty.

Ratujmy naszą planetę!

Poprzedni artykuł

Noc naukowych cudów i magii

Następny artykuł