Aktualności

Rajd do Samołęża

0
Rajd integracyjny klas pierwszych

Rajd integracyjny klas pierwszych 17 września odbył się rajd integracyjny dla uczniów pierwszych klas z Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach. Wyruszyliśmy o już 8:30 i podążaliśmy w stronę Przystani Żeglarskiej RINGABULINA w Samołężu. Nasza wędrówka trwała około godziny. 

Po dotarciu do wodniackiej przystani okazało się, że rodzice przygotowali już dla nas ognisko. Mogliśmy sobie przy nim odpocząć i upiec kiełbaski oraz bułki. Po jedzeniu każdy mógł znaleźć dla siebie jakieś zajęcia. Niektórzy bawili się chustą Klanzy, jeszcze inni grali w siatkówkę. Spora część osób po prostu spacerowała integrując się z innymi uczniami. Wodniacy (w tym nasi ubiegłoroczni absolwenci) pokazali na czym pływają i przygotowali dla nas pokazy żeglarskie. Ta wycieczka to był bardzo dobry pomysł na zapoznanie się z rówieśnikami i wspólną zabawę na świeżym powietrzu. Mam nadzieję, że będzie więcej takich okazji do wspólnego spędzania czasu.

Dziękujemy serdecznie Stowarzyszeniu Przyjaciół Żeglarstwa Ringabulina za udostępnienie nam wodniackiej przystani i za miły pobyt w gronie żeglarzy.

Aniela Słomińska, Bogna Kmita kl. I F

zdj. Monika Kowalska

Rajd integracyjny klas pierwszych Rajd integracyjny klas pierwszych Rajd integracyjny klas pierwszych Rajd integracyjny klas pierwszych

Więcej zdjęć 

UWAGA ZEBRANIA RODZICÓW!

Poprzedni artykuł

Konkurs Fotograficzny POCZTÓWKA Z WAKACJI

Następny artykuł