Aktualności

Rekolekcje A.D. 2018

0
Rekolekcje 2018

Rekolekcje 2018

W dniach 12-14 marca 2018 r. w naszej szkole odbyły się rekolekcje wielkopostne, przygotowane przez nauczycieli religii. W czasie rekolekcji odbyło się szereg spotkań profilaktycznych, muzycznych i modlitewnych.

Pierwszego dnia, na zajęciach z wychowawcami klas, rozwiązywaliśmy quiz dotyczący życia św. Urszuli Ledóchowskiej. Odbyło się też spotkanie profilaktyczne “Miasto marzeń” oraz projekcja filmu religijnego. Drugi dzień upłynął pod znakiem spotkania z p. sędzią Anną Marią Wesołowską, 14 marca natomiast odbył się szkolny festiwal piosenki religijnej. W kościele parafialnym we Wronkach uczniowie uczestniczyli w Drodze Krzyżowej, Spowiedzi Św. i Eucharystii.

Fotoreportaż z rekolekcji

 

Marek Regdosz po raz trzeci laureatem?

Poprzedni artykuł

Szkolni Samorządowcy w Sejmie RP

Następny artykuł