Aktualności

Rekrutacja do gminnych placówek oświatowych prowadzonych w Mieście i Gminie Wronki.

0
Zapraszamy do szkoły

Zapraszamy rodziców do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji i zasadami naboru do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023.
Rekrutacja zostanie przeprowadzona drogą elektroniczną, co pozwoli Państwu na lepszy dostęp do oferty edukacyjnej oraz uprości proces rekrutacji.
Dopuszcza się też złożenie wniosku w formie papierowej do placówki szkolnej lub przedszkolnej.Czytaj dalej

Zachęcamy do odwiedzenia stron:

Szczegóły rekrutacji do Szkoły Podstawowej nr 3 – w zakładce – REKRUTACJA 2022/23

Zachęcamy również do zapoznania się z filmem instruktażowym (dostępnym pod poniższym linkiem) przybliżającym proces złożenia wniosku za pomocą systemu elektronicznego: https://www.youtube.com/watch?v=4VvWy0E4dYU

Dzień piękniejszej połowy

Poprzedni artykuł

Шановнi учні!

Następny artykuł